Re: Citroen C3 -KOS

Witam,czytam i nie wierzę….

Niestety po dogłebnej analizie,okazało się,że to nie skaraga a donos i nie na jedna osobę,alę na kilka osób,które czasem zostawiaja auta na miejscach dla gości.

Gratuluję zachowania rodem z PRL-u dla agenta ,,Bolka”,który uprzejmie donosi i ma oko na wszystko co sie dzieje na naszym osiedlu.Zauważył sąsiadów ktorzy,parkują na miejscach dla gosci ,jak nie pomogą Admini i Ochrona,temat zgłosi do Uwagi,Interwencji,albo jeszcze wyżej-Trudne Sprawy,zrobi porządek na ,,swoj” sposob-jak za dawnych lat,tylko patrzec jak podjedzie Nyska z ,,Chłopakami”-ma jeszce znajomych z tamtych lat,wszystkich nie zamkneli…..

Mam nadzieje,że jak bedę z szedł z córka na spacer ,to nie przykuje, to jego bacznej uwagi,chociaz nie wiadomo,pomyśli…pedofil-no i juz jesc co robic wieczorem.

Trzeba tez uważac przy wyrzucaniu smieci,bo jak zobaczy nie sortowane-co wtedy…?

A no i uwaga kto z kim chodzi po osiedlu,bo ten temat też jeszcze nie ruszony,no a wiadomo,że jak para to tylko kobieta i facet,żeby nie było…

Potem może lustrowac pod kątem legalizacji związków,wiec jak ktoś nie ma ślubu,to do USC-do koscioła nie musi………wiadomo czemu…….. nie Boluś?wink

A jak już za kilka lat skoncza mu sie tematy,to prawdopodobnie wezwie geodetę,żeby mu wydzielił,ten jego kawałek osiedla,ktory kupił i ma zapisany w akcie-tylko,żeby go nie grodził,bo jak wypadnie Mu koło szlabanu,co wtedy zrobimy?

Do Bolka-człowieku jesteś totalnie odmożdżony,brak mi słów,żeby opisac Twoja głupotę,nie mam zamiaru parkowac za kazdym razem w garażu,bo Tobie tak się ulapało,jak chcesz dalej rządzic,to jedz na Kube tam Fidel Castro potrzebuje ludzi z doświadczeniem-napewno etet w Hawanie murowany.

Pozdrawiam Mieszkaniec Vital-Mam garażwink

No Comments

Comments are closed.